Bestuur

KT-Bas-Buchnermarin_home

 
Dhr. Bas Buchner
Voorzitter Kernteam Maritieme Technologie
Directeur

KT-MT-Jan-Hoegee   

 
Dhr. Jan Hoegee
Lid Kernteam Maritieme Technologie
Eekels | TBI
Directeur Marine & Offshore
j.hoegee@eekels.nl

tu delft

 
Dhr. Klaas Visser
Lid Kernteam Maritieme Technologie
TU Delft

K.Visser@tudelft.nl

 
 
Mevr. Machteld de Kroon
Lid Kernteam Maritieme Technologie
TNO
machteld.dekroon@tno.nl

 
kt-secr-Marnix-Krikke-515-kl

nmt logo

Dhr. Marnix Krikke
Secretaris Kernteam Maritieme Technologie
Netherlands Maritime Technology
Directeur Innovatie & Human Capital
Krikke@maritimetechnology.nl
 
Lieske Streefkerk
Lid kernteam Maritieme Technologie
Ministerie van I&M
Hoofd Zeevaart
lieske.streefkerk@minienm.nl

peter van terwisga

 

damen logo

Dhr. Peter van Terwisga
Lid kernteam Maritieme Technologie
Damen group
Directeur Onderzoek
peter.van.terwisga@damen.com
 
Theun Baller     
tu delft
Dhr. Theun Baller
Lid kernteam Maritieme Technologie
TU Delft
Decaan faculteit 3mE
t.s.baller@tudelft.nl